Ankety a participativní rozpočty | Mobilní Rozhlas

4. Ankety a participativní rozpočty

Zapojte občany do dění vaší samosprávy pomocí atraktivních anket. Jednoduše tak získáte to nejdůležitější pro řízení samosprávy - názory vašich občanů.

Jak jednoduše získat názory občanů?

Cena od 250 Kč/měsíc

Čím dál více měst a obcí si uvědomuje důležitost získávání názorů občanů a jejich zapojení do dění v samosprávě. Občané zároveň oceňují možnost spolurozhodovat o důležitých záležitostech, které ovlivňují jejich život. S anketami Mobilního Rozhlasu máte v rukou jedinečný nástroj na získání názorů občanů a na tvorbu participativních rozpočtů, jejichž obliba v Česku stále roste.

Při tvorbě anket a participativních rozpočtů se můžete opřít o odbornou metodiku a zkušenosti našich specialistů. Náš systém na tvorbu anket využívají města zapojená do Národní sítě Zdravých měst.

Nezávazně poptat

Snadná tvorba anket a participativních rozpočtů

V našem systému můžete velmi jednoduše a během několika minut vytvořit online anketu. Na výběr máte několik typů otázek - jedna nebo více odpovědí, hlasování, hodnocení na číslené škále nebo textová odpověď.

Intuitivní rozhraní nabízí spoustu možností úpravy anket od vložení doprovodných obrázků, odkazů, informací nebo možnost navolení počtu kladných a záporných hlasů k participativnímu rozpočtu. Všechny ankety jsou navíc přizpůsobeny pro zobrazení v mobilním telefonu!

Rychlý sběr odpovědí

Nejdůležitějším měřítkem úspěšné ankety je získání co nejvyššího počtu respondentů. Díky infrastruktuře Mobilního Rozhlasu můžete vytvořenou anketu ihned odeslat registrovaným občanům prostřednictvím e-mailu, SMS nebo zprávy do aplikace. Přes Mobilní Rozhlas samosprávy získávájí násobně více odpovědí v porovnání s jinými anketami.

S každou realizovanou anketou se zároveň zvyšuje počet zaregistrovaných občanů, kteří mají zájem zúčastnit se dalších anket, což je pro samosprávy velmi cenné.

Vyhodnocení v přehledných statistikách

Ankety jsou automaticky vyhodnocovány do přehledných statistik. Výsledky lze je filtrovat podle věku, pohlaví, vztahu k samosprávě nebo dosaženého vzdělání. Systém ověřuje unikátnost hlasujících prostřednictvím SMS kódu, aby nebylo možné ovlivnit výsledky opakovaným hlasováním.

Administrátoři ocení i jednoduchou možnost exportu výsledků a následnou komunikaci s jednotlivými respondenty.

Prohlédněte si další části ekosystému