Ankety a participativní rozpočty | Mobilní Rozhlas

Jak jednoduše získat názory občanů?

Ankety a participace

Čím dál více měst a obcí si uvědomuje důležitost získávání názorů občanů a jejich zapojení do dění v samosprávě. Občané zároveň oceňují možnost spolurozhodovat o důležitých záležitostech, které ovlivňují jejich život. S anketami Mobilního Rozhlasu máte v rukou jedinečný nástroj na získání názorů občanů a na tvorbu participativních rozpočtů, jejichž obliba v Česku stále roste.

Při tvorbě anket a participativních rozpočtů se můžete opřít o odbornou metodiku a zkušenosti našich specialistů. Náš systém na tvorbu anket využívají města zapojená do Národní sítě Zdravých měst.

Nezávazně poptat

1. Vytvoření ankety

Online anketu lze vytvořit během několika minut. Na výběr máte několik typů otázek - jedna/více odpovědí, hlasování, hodnocení na číslené škále nebo textová odpověď.

2. Rychlý sběr odpovědí

Vytvořenou anketu můžete ihned odeslat registrovaným občanům prostřednictvím e-mailu, SMS nebo zprávy do aplikace.

Systém ověřuje unikátnost hlasujících prostřednictvím SMS kódu, aby nebylo možné ovlivnit výsledky opakovaným hlasováním.

3. Vyhodnocení ankety

Ankety jsou automaticky vyhodnocovány do přehledných statistik. Výsledky lze filtrovat podle věku, pohlaví, vztahu k samosprávě nebo dosaženého vzdělání.

S respondenty je následně možné komunikovat.

Nezávazně poptat

Prohlédněte si další části ekosystému