Mobilní aplikace | Mobilní Rozhlas

2. Mobilní aplikace

Poskytněte vašim občanům moderní aplikaci, díky které budou mít důležité informace z vaší samosprávy vždy při ruce.

Aplikace Mobilní Rozhlas Zlepšeme Česko

Cena od 490 Kč/měsíc

Občané ocení propracovanou aplikaci s mnoha užitečnými funkcemi a přínosným obsahem. Prostřednictvím systému Mobilní Rozhlas můžete občanům zdarma posílat zprávy do aplikace a také je informovat o aktuálním stavu podnětů, které přes ni nahlásili. Propojení s webovými stránkami samosprávy přes RSS je samozřejmostí.

Výhodou aplikace je celorepublikové fungování, občané tak mají možnost odebírat informace z více samospráv a nahlašovat podněty v rámci celé ČR.

Nezávazně poptat

Informace ze samospráv

Občané mohou odebírat upozornění a informace z měst a obcí, které je zajímají. Dozví se tak například o blokovém čištění, obecních poplatcích, havárii vody, důležitých novinkách či kulturních událostech.

Obyvatele vaší samosprávy můžete snadno zapojit také do anket a participativních rozpočtů a získat tak důležitou zpětnou vazbu, která vám usnadní rozhodování.

Péče o veřejný prostor

Nebezpečný výmol na silnici, vyvrácená dopravní značka, poškozené dětské hřiště, projevy vandalismu a mnoho dalších… to vše jsou problémy, které na území samospráv vznikají každý den.

S aplikací mohou občané vzniklé situace jednoduše nahlásit. Po lokalizaci a schválení dispečerem je podnět automaticky odeslán kompetentní osobě v příslušné samosprávě, která může problém začít řešit.

Ochrana životního prostředí

Odklizení jedné černé skládky samosprávy stojí i desítky tisíc korun. Díky propojení aplikace se systémem na hlášení podnětů od občanů se můžete včas dozvědět o nepořádku v ulicích nebo začínající černé skládce.

Včasná informace od občanů vám pomůže urychlit řešení problému a ušetří čas i peníze na likvidaci odpadů.

Záchrana životů a majetku

Každý rok se v ČR pohřešuje více než 6 000 lidí a ztratí se desítky tisíc zvířat. Aplikace občanům může pomoci při hledání blízké osoby, domácího mazlíčka, ale také v případě odcizení nebo ztráty majetku.

Po nahlášení události aplikace automaticky aktivuje komunitu lidí v daném místě. Aplikace je připravena na spolupráci s Policií ČR a záchrannými složkami.

Prohlédněte si další části ekosystému