Mobilní aplikace | Mobilní Rozhlas

Aplikace Mobilní Rozhlas Zlepšeme Česko

Mobilní aplikace

Občané ocení propracovanou aplikaci s mnoha užitečnými funkcemi a přínosným obsahem. Prostřednictvím systému Mobilní Rozhlas můžete občanům zdarma posílat zprávy do aplikace a také je informovat o aktuálním stavu podnětů, které přes ni nahlásili. Propojení s webovými stránkami samosprávy přes RSS je samozřejmostí.

Výhodou aplikace je celorepublikové fungování, občané tak mají možnost odebírat informace z více samospráv a nahlašovat podněty v rámci celé ČR.

Nezávazně poptat

Informace ze samospráv

Občané mohou odebírat důležitá upozornění ze samospráv, které je zajímají. Dozví se tak například o novém nařízení ohledně koronaviru, blokovém čištění nebo havárii vody.

V aplikaci také najdou pozvánky na kulturní akce, tipy na výlety a další užitečné informace.

Péče o veřejný prostor

S aplikací mohou občané jednoduše informovat vedení měst o problémech jako například nebezpečný výmol na silnici, vyvrácená dopravní značka, poškozené dětské hřiště a mnoho dalších.

Podněty od občanů jsou po lokalizaci a schválení dispečerem automaticky odeslány kompetentní osobě.

Ochrana životního prostředí

Odklizení černých skládek je nákladné. Ušetřete čas i peníze. Díky podnětu od občanů se můžete včas dozvědět o nepořádku v ulicích, začínající černé skládce nebo dalších problémech.

Záchrana životů a majetku

Každý rok se v ČR pohřešuje více než 6 000 lidí a ztratí se desítky tisíc zvířat. Aplikace občanům může pomoci při hledání blízké osoby, domácího mazlíčka, ale také v případě odcizení nebo ztráty majetku.

Po nahlášení události aplikace automaticky aktivuje komunitu lidí v daném místě. Aplikace je připravena na spolupráci s Policií ČR a záchrannými složkami.

Prohlédněte si další části ekosystému