SMART projekty na míru | Mobilní Rozhlas

6. SMART projekty na míru

Potřebujete navrhnout “SMART” řešení na míru? Realizujeme pokročilé projekty, které lidem zjednodušují život a z měst a obcí tvoří lepší místa.

Pocitové mapy

Pomocí pocitových map vám občané zábavnou a jednoduchou formou poskytnou své názory na místa ve vaší samosprávě.

Dozvíte se tak například, kde lidé rádi tráví volný čas, ve kterých lokalitách se necítí bezpečně nebo která místa jsou příliš hlučná. V pocitové mapě občané mohou také vyznačit místa, kde by uvítali lavičky, odpadkové koše či stojany na kola.

Data z pocitových map vám poslouží jako podklad pro plánování dalšího rozvoje samosprávy.

Chci více informací

Chytrý zpravodaj

Ekologický přístup je v dnešní době nevyhnutelý. Chytrý zpravodaj šetří nejen přírodní zdroje, ale také vám ušetří peníze na tisk a distribuci až o polovinu.

Díky Mobilnímu Rozhlasu dostanou vaši občané zpravodaj v elektronické podobě přímo do jejich e-mailu nebo aplikaci v telefonu. To uvítají ekologicky smýšlející občané a také inzeretni, kteří získají reklamu s možností prokliku na web.

Chci více informací

Elektronické upomínky plateb

Elektronické připomínky plateb měřitelně zvyšují počet včasně uhrazených poplatků za svoz komunálního odpadu a psů. Snižují náklady na rozesílání tištěných upomínek nebo výzev a šetří čas při jejich vymáhání.

Připravujeme také možnost propojení s účetními systémy obce.

Chci více informací

Upozornění na blokové čištění

Ušetřete vašim občanům nepříjemnosti a pokuty za odtah vozidla. Díky pokročilé funkcionalitě Mobilního Rozhlasu budou vašim občanům automaticky zasílána upozornění na blokové čištění a to přímo do jejich mobilu.

Stačí, aby se zaregistrovali a vybrali si ulice, které je zajímají. Občané tuto službu ocení!

Chci více informací

Prohlédněte si další části ekosystému