Systém a infrastruktura pro SMART komunikaci | Mobilní Rozhlas

1. Systém pro komunikaci

Díky nejmodernějším komunikačním nástrojům zastihnete vaše občany, ať jsou právě kdekoliv. S Mobilním Rozhlasem budete mít komunikaci pod kontrolou!

Mějte komunikaci pod kontrolou

Cena od 1 490 Kč včetně mobilní aplikace

Chytrá obecní komunikace se stává nezbytným rozšířením standardních komunikačních nástrojů samospráv. Aktivně zapojuje občany do dění měst a obcí, zvyšuje jejich informovanost a spokojenost. Samosprávám navíc šetří čas, peníze a buduje prestiž moderního úřadu.

S Mobilním Rozhlasem můžete obyvatele vaší samosprávy oslovit okamžitě, cílitelně a měřitelně. V kombinaci s infrastrukturou pro SMART komunikaci máte v rukou ten nejpokročilejší komunikační nástroj dnešní doby.

Nezávazně poptat

Vytvoření infrastruktury

Základním předpokladem úspěšné SMART komunikace je vytvoření občanské infrastruktury. V rámci zavedení Mobilního Rozhlasu poskytujeme know-how pro inteligentní sběr kontaktů a nabízíme marketingovou podporu pro zapojení široké veřejnosti. Výsledkem je průměrné pokrytí více než 60 % aktivních voličů u zapojených samospráv.

Kontakty lze zařadit do několika cílových skupin dle věku, místa bydliště, zájmů či preferencí obyvatelů nebo individuálních potřeb samosprávy. Sběr kontaktů probíhá v souladu s GDPR.

Nástroje pro SMART komunikaci

V rámci systému máte k dispozici ty nejmodernější nástroje SMART komunikace - SMS, e-maily, zprávy do aplikace a hlasové zprávy pro zrakově handicapované.

Platformu lze rozšířit o další nástroje jako je systém na tvorbu anket, správu občanských podnětů a SMART projekty na míru.

Ukázky

Přehledné statistiky

Díky statistikám můžete vyhodnotit úspěšnost komunikace. V systému se dozvíte, kdo zprávu dostal, přečetl a kdo na ni odpověděl. Navíc můžete opětovně oslovit občany, kteří neotevřeli e-mail, a to buď zprávou do aplikace nebo pomocí SMS.


Nástroje SMART komunikace

SMS

Akutní informace o hrozícím nebezpečí, výpadcích energií, dopravních uzavírkách a další.

Zobrazit ukázku

E-maily

Pozvánky na kulturní akce, novinky, fotografie z akcí a informace o dění ze samospráv.

Zobrazit ukázku

Zprávy v aplikaci

Vhodný doplněk k SMS a e-mailům pro běžné informování přes mobilní aplikaci.

Zobrazit ukázku

Hlasové zprávy

Vhodné pro zrakově handicapované občany i pro seniory. Možnost tónové volby odpovědi.

Prohlédněte si další části ekosystému