Hlavní výhody | Mobilní Rozhlas

Největší trumfy Mobilního Rozhlasu

Seznamte se s hlavními důvody, proč si stále více obcí a měst volí naši unikátní komunikační bránu.

Zobrazit hlavní výhody Mobilního Rozhlasu

Rychlá a jednoduchá instalace systému

Ke zprovoznění Mobilního Rozhlasu Vám stačí počítač s připojením k internetu. O vše ostatní se postaráme my. První rozesílku můžete odeslat téměř ihned.

Žádná úmorná administrativa, stavební povolení, kilometry kabelů, složitá montáž a pravidelná údržba. Měsíce čekání na první hlášení.

Zanedbatelné pořizovací a provozní náklady

Náklady aktivace a ročního provozu Mobilního Rozhlasu ve Vašem rozpočtu téměř neucítíte. Pořízení systému totiž startuje na 10 000 Kč a jeho provoz na několika stovkách korun za měsíc. Ceník Mobilního Rozhlasu.

Obejdete se bez zbytečných „Eurodotací“ a dalších půjček.

Měřitelnost doručení sdělení

S našimi statistikami přesně víte, komu bylo sdělení skutečně doručeno a kdy. Statistiky Mobilního Rozhlasu.

U běžného rozhlasu můžete jen hádat, kdo hlášení skutečně slyšel a rozuměl mu. Alespoň část občanů se totiž vždy nachází mimo obec nebo hlášení nevěnuje plnou pozornost, což může snižovat jeho efektivitu.

Možnost zacílení sdělení

Rozesílky můžete poslat všem najednou, nebo se jednoduše zaměřit pouze na určitou skupinu lidí. Chcete oslovit jen hasiče, seniory nebo obyvatele určité ulice? Žádný problém. Adresář kontaktů.

U běžného obecního rozhlasu slyší hlášení pouze ti, kteří jsou v jeho dosahu. Velká část informací se tak často nedostane k zainteresovaným občanům, kteří nejsou v obci, ale naopak je slyší lidé, kterých se informace vůbec netýká.

Garance doručení bez kompromisů

Doručitelnost přes mobilní telefony dosahuje téměř 100%. Vaše sdělení se tedy k občanům dostane, ať jsou právě na dovolené, na chatě, v práci nebo na nákupu.

Nemusíte se bát snížení doručitelnosti sdělení kvůli neovlivnitelným bariérám, jako jsou:

  • Plastová okna
  • Nedoslýchavost občan
  • Pobyt občanů mimo obec
  • Pokrytí a dosah rozhlasu
  • Špatná kvalita nahrávk
  • Zvukový smog z aut, vlaků, hudby, stavebních prací atd.

Možnost získání zpětné vazby

Občané se mohou jednoduše vyjádřit k dění v obci. Stačí, když odpoví na otázky a minireferenda stisknutím kláves na mobilním telefonu. Názory občanů budete mít do pár minut. Výsledky se navíc přehledně zobrazí ve statistikách. Minireferendum s Mobilním Rozhlasem a bez něj.

Nemusíte trávit týdny přípravou dotazníků a vyhodnocováním výsledků.

Možnost opakování a archivace zpráv

Pokud občané právě nemohou sdělení přijmout, jednoduše se k němu vrátí, až budou mít čas. SMS zpráva se uloží do jejich telefonu a hlasovou zprávu si mohou kdykoliv poslechnout zpětným zavoláním. Můžete si být jistí, že už nikomu nic neunikne.

Klasické hlášení většinou jednou proběhne a není možné si ho poslechnout znovu. Občané se tak mohou spolehnout pouze na převyprávění hlášení od sousedů a známých, což zvyšuje riziko zkreslení.

A to nejlepší na závěr

Výpadek proudu není překážkou

Možnost pracovat s Mobilním Rozhlasem bez elektřiny oceníte hlavně při krizových situacích, přírodních pohromách a výpadcích proudu. Vaši občané budou mít k dispozici aktuální informace za všech okolností.

Služba je přizpůsobena i seniorům

Většina seniorů v dnešní době již mobilní telefon aktivně používá. Naše služba je ale vhodná i pro občany, kteří se stále spoléhají pouze na pevnou linku. SMS zprávy se v těchto případech automaticky převedou na hlasové zprávy a přehrají.

Sdělení je možné posílat odkudkoliv

Systém je připraven pro používání na počítači, ale i na tabletu a na mobilu. Můžete tedy komunikovat s občany, i když zrovna nejste v kanceláři. Systém je navíc přístupný z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu, takže sdělení může odesílat více pověřených osob.

Intuitivní rozhraní, se kterým je radost pracovat

V celém systému Vás čeká přehledné rozhraní, které udělá z informování občanů příjemný zážitek. Součástí aktivačního poplatku je navíc profesionální zaškolení a uživatelská podpora zdarma, kdybyste si přeci jen nevěděli rady. Objednávkou to pro nás nekončí, ale začíná.

Ještě nemáte kontakty na občany? Nevadí, vyřešíme to za Vás!

Rádi Vám pomůžeme na službu upozornit veřejnost a kontakty úspěšně nasbírat. Nízká efektivita registrace občanů, která mohla být dříve problémem je už minulostí, Mobilní Rozhlas totiž přichází s novou generací sběru kontaktů, díky které se do služby připojí velká část občanů. Sběr kontaktů na občany.

Ze zkušeností víme, že občané vyžadují a oceňují kvalitní informace od obce či města.
Rádi proto předají své kontaktní údaje a registrují se do služby, která jim tyto informace zajistí.