Unikátní komunikační bránu obcím zajišťuje Neogenia | Mobilní Rozhlas

Kdo jsme?
jsme Neogenia

Mobilní Rozhlas je technologicky nejvyspělejší komunikační systém s intuitivním ovládáním, moderním vzhledem a osobním přístupem ke každému klientovi. Naším cílem bylo vytvořit unikátní systém pro komunikaci s občany, který je ekonomicky dostupný pro jakoukoliv obec a který umožní zachraňovat životy a majetky lidí před povodněmi, požáry a jinými krizovými situacemi. Sloučením těchto ideálů a mnoha let zkušeností vznikla unikátní komunikační brána pro obce.

Ondřej Švrček

zakladatel projektu Mobilní Rozhlas
30+ Odborníků se postará
o všechny Vaše potřeby
1750+ Měst a obcí, využívá
služby naší společnosti
2007 Náš startovní rok na poli
komunikace s obcemi
1,2 mio Zpráv odeslaných každý
měsíc naším systémem

Co máme za sebou? Prohlédněte si časovou osu našich největších úspěchů

Od založení firmy nás provázejí významné události, které si nemůžeme nechat pro sebe. Za každým dosaženým mezníkem stojí tým odborníků, kteří neúnavně pracují na vývoji a vylepšování našich projektů. I díky tomu dnes patříme mezi špičku českých inovačních firem zaměřených na komunikační technologie.

A proč spolupracovat právě s námi?

 • krok 1

  Staráme se o každého klienta

  Každá obec je pro nás jedinečná a proto pro ni připravujeme personalizované materiály, pravidelně sledujeme pokroky ve sběru kontaktů a jsme vždy k dispozici pro rady a doporučení. Pro nás nejste jen číslo ale klient, na jehož spokojenosti nám záleží.

 • krok 2

  Své projekty neustále vylepšujeme

  Neusínáme na vavřínech a na rozvoji naší komunikační platformy neustále pracujeme. Inspirací k tomuto rozvoji jsou pro nás právě obce a města. Naše služby a funkcionality Mobilního Rozhlasu přizpůsobujeme jejich potřebám a neustále sbíráme zpětnou vazbu, abychom mohli pokračovat v dalším vývoji.

 • krok 3

  Odměňujeme aktivitu klientů

  Vážíme si toho, když nám pomáháte šířit tuto užitečnou službu nejen mezi své občany, ale také mezi ostatní obce nebo veřejnost. Každou aktivitu, která povede k rozšíření moderní komunikační společnosti a konceptu SMARTcity v České republice tedy odměňujeme výhodami při používání našeho systému. Chcete vědět víc? Kontaktujte nás.